Masz własną działkę, nie wiesz jak ją sprzedać zrób to z nami! Daj grunty my damy dom i zróbmy razem inwestycje, sprzedajmy ją z zyskiem!
sip panel group

Cennik

sip panel group

cennik

01

STYROPIAN STAN SUROWY OTWARTY

Ściany nośne budynku firmy Sip-Panel Group. Ściany działowe budynku firmy Sip-Panel Group. Dach systemowy firmy Sip Panel Group zabezpieczony papą termozgrzewalną. Strop budynku wykonany jest z gęsto-żebrowanego stelażu drewnianego w konstrukcji KVH wygłuszonego styropianem o grubości 20 cm. Konstrukcja budynku z drewna konstrukcyjnego C24 i drewna KVH.

02

WEŁNA STAN SUROWY OTWARTY

Ściany nośne budynku firmy Sip-Panel Group . Ściany działowe budynku firmy Sip Panel Group . Dach systemowy firmy sip panel. Strop budynku wykonany jest z gęsto-żebrowanego stelażu drewnianego w konstrukcji KVH wygłuszonego wełną skalna o grubości 20 cm. Konstrukcja budynku z drewna konstrukcyjnego C24 i drewna KVH

03

STYROPIAN STAN SUROWY ZAMKNIĘTY

Budynek na zewnątrz wykończony jest styropianem elewacyjnym o grubości 15 cm. Zabezpieczony jest siatką i białym klejem nakładanym dwukrotnie. Okna zamontowane w budynku to najnowszej generacji trzyszybowe naświetla w konstrukcji siedmiokomorowej . Okna nasze wykonane są w kolorystyce dachu i orynnowania.

04

Stan deweloperski plus (z ogrzewaniem)

Wnętrze domu wykończone jest na biało płytami fermacel i przygotowane jest do ostatecznego malowania. Ściany wykonane w standardzie Firmy Sip-Panel Group nie są wykończone gładzą a specjalnie naklejaną na ściany strukturą. Powoduje to dziesięciokrotne wzmocnienie ściany na odkształcenia i uderzenia w stosunku co do ścian wykonanych w tradycyjnej suchej zabudowie karton gips. Dom zawiera kompletne instalacje wodne, sanitarne i elektryczne. Dach wykonany jest w systemie blachy na rąbek stojący marki Pruszyński z gwarancja techniczna do 40 lat. Dodatkowo Firma Sip-Panel Group wykonuje kompletne orynnowanie dachu w kolorze blachy oraz obróbki blacharskie w systemie STACCATO. Dom ogrzewany jest piecem elektrycznym marki Kospel + 150 litrowy zasobnik na ciepła wodę.

!

UWAGA

W wycenie nie uwzględniono transportu oraz montażu. Przedstawiony opis zamawianego budynku zawiera komplet materiałów montażowych niezbędnych do jego posadowienia.

pl_PLPolish