sip panel

Promocje

oferta limitowana czasowo

Promocja 49 tys

Zobacz prezentację

oferta limitowana czasowo

Promocja 299 tys

Promocyjna oferta na zakup domu w promocji za 299 tyś WIOSNA 2023

Przedstawiamy Państwu ofertę na zakup domu całorocznego zgodnie z przedstawionym w załączniku projektem. Do wyceny uwzględniono następujące materiały spełniające najwyższe parametry techniczne.

Ściany nośne budynku firmy sip-panel wykonane są z wełny skalnej o grubości15 cm i przenikalności cieplnej lambda 36. Wełna ta charakteryzuje się najwyższym współczynnikiem gęstości na metr sześcienny co wpływa na jej twardość. Ze względu na te parametry wełna przenosi część obciążeń sklejonej modułowo ścian. Powoduje to usztywnienie ściany nośnej budynku , wzmocnienie jej parametrów na ściskanie , przeginanie i łamanie. Ściana zamknięta jest obustronnie płyta OSB 15 mm.
Ściany działowe budynku firmy sip panel wykonane są podobnie jak ściany nośne budynku. Wełna skalna 10 cm płyta OSB 12 mm

Dach systemowy firmy sip panel wykonujemy z wełny drzewnej Steico 20 cm płyta OSB 12 mm . Jest to konstrukcja zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami w budownictwie energooszczędnym. Dach wykonany w ten sposób charakteryzuje się ponad 8 godzinnym przesunięciem fazowym. Powoduje to nagrzewanie się pomieszczeń umiejscowionych bezpośrednio pod dachem po 8 godzinach.
Strop budynku wykonany jest z gęsto-żebrowanego stelażu drewnianego w konstrukcji KVH. Umożliwia to wykonanie wylewki betonowej i ogrzewania podłogowego na piętrze budynku
Konstrukcja budynku z drewna konstrukcyjnego C24 i drewna KVH
Budynek na zewnątrz wykończony jest styropianem elewacyjnym o grubości 15 cm. Zabezpieczony jest siatką i białym klejem nakładanym dwukrotnie. Tak wykonana elewacja pozwala nam na wykończenie jej w kolorze nawet do pięciu lat po posadowieniu budynku na działce. Okna zamontowane w budynku to najnowszej generacji trzyszybowe naświetla w konstrukcji siedmiokomorowej . Okna nasze wykonane są w kolorystyce dachu i orynnowania. System taki ma ogromne znaczenie estetyczne wykonanego budynku.
Wnętrze domu wykończone jest na biało płytami fermacel i przygotowane jest do ostatecznego malowania. Ściany wykonane w standardzie Firmy Sip-Panel nie są wykończone gładzą a specjalnie naklejaną na ściany strukturą. Powoduje to dziesięciokrotne wzmocnienie ściany na odkształcenia i uderzenia w stosunku co do ścian wykonanych w tradycyjnej suchej zabudowie karton gips. Dom zawiera kompletne instalacje wodne, sanitarne i elektryczne.

Dach wykonany jest w systemie blachy na rąbek stojący marki Pruszyński z gwarancja techniczna do 40 lat. Dodatkowo Firma Sip-Panel wykonuje kompletne orynnowanie dachu w kolorze blachy oraz obróbki blacharskie w systemie STACCATO.
Promocja dla pierwszych 10 klientów.
Przy zakupie domu w grudniu macie Państwo szansę znaleźć się w gronie 10 szczęśliwców, którzy otrzymają od Firmy Sip-Panel kotłownie elektryczna marki Kospel gratis. Kotłownia ta zapewni Państwu bezobsługowe ogrzewanie domu z zamontowanym systemem pogodowym oraz podgrzewanie wody użytkowej w zasobniku 180 litrowym w systemie cyrkulacyjnym. Informacja o wykorzystaniu limitów promocyjnych będzie na bieżąco wyświetlana na stronie www.sip-panel.pl

oferta limitowana czasowo

kotłownia za 1zł

Przy zakupie domu na wiosnę macie Państwo szansę znaleźć się w gronie 10 szczęśliwców, którzy otrzymają od Firmy Sip-Panel kotłownie elektryczna marki Kospel gratis. Kotłownia ta zapewni Państwu bezobsługowe ogrzewanie domu z zamontowanym systemem pogodowym oraz podgrzewanie wody użytkowej w zasobniku 180 litrowym w systemie cyrkulacyjnym. Informacja o wykorzystaniu limitów promocyjnych będzie na bieżąco wyświetlana na stronie www.sip-panel.pl